POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Pracovní neschopnost

24. února 2015 v 20:43 | Naira |  Per aspera ad astra
Dlouho jsem přemýšlela, jestli jsem šoupnu pár blábolů o tom, jak je svět nespravedlivý a hlavně vůči mě. Dlouho jsem o tom přemítala a nakonec tu napíšu jen pár vět. Víc ostatně k životu nepotřebujete. Tak si to vezněme pěkně od začátku.

Už nějaký ten měsíc jsem semletá pracovním procesem a relativně úspěšně bojuju s všelijakými nezdary. Jelikož mám naprosto šílenou povahu, dělám si totiž hlavu i z nejmenší hovadiny, tak uklidnit se a nehrotit práci pro mne byl docela oříšek. Ale s podivem musím říct, že i to jsem zvládla.

Nicméně lehce nezvládám nedoceněnost. Bohužel je to jev naprosto běžný na pracovišti, takže usušit slzy a nic nehrotit. Nedoceněnost, to je právě můj problém a momentálně dnešně aktuální. Mně nevadí, když mě od rána do večera nikdo nechválí. Mně vadí, když něco dokážu, nikdo neřekne ani zbla, a když to dokáže někdo jiný, tak si vyslouží chválu a obdiv.

Nevadí mi, když někdo sklízí slávu a uznání za dobře vykonanou práci. Mně vadí, když po naprosto šíleném měsíci mi jenom řeknou - a proč není hotové tohle a tohle... a za podobný výkon někoho jiného následuje veřejný obdiv. Na druhou stranu musím přiznat, že nevím přesně, čemu mí kolegové musí čelit, takže možná jim pekelně křivdím.

Nic se nedá dělat, show must go on. Chce to vytrvat a být nad věcí. Vždyť dělat si hlavu z takových věcí dobro nepřinese. Já si chtěla už jenom postěžovat, když mám kde, i kdyby to nikdo nečetl :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 2. července 2015 v 10:10 | Reagovat

Spolu s nedoceněností jsem tedy v práci zažila pocit "všechno je to naprosto k ničemu". Vážně to není hezký pocit, snad ještě horší než ta nedoceněnost, i když ta je taky strašná. To si pak člověk říká, má-li se vůbec o něco ještě snažit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy