POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Útěk nebo útok?

11. listopadu 2014 v 18:45 | Naira |  Per aspera ad astra
Sedím si tak hezky v knihovně, pročítám všechno možné a někdy i nemožné a říkám si, kam to všechno vede. K těm mým slavným hvězdám nebo už jedu po hlavě do prd*le. Těžko říct.

Jsem ve fázi, kdy bych nejradši ubila knihovníky něčím výživným, třeba tímto supernovým počítačem (škoda, že za dob mého studia tu byly příšerné kraksny, které nikdy nefungovaly). Naši milí knihovníci se jali rozdávat cenné spisy, ale jaké! Samé cypoviny v němčině či ruštině (nic proti těm jazykům, nevadilo by mi je umět), ale nemůžou to promíchat s něčím jiným? Kdes jsou doby, kdy jsem v knihovně ulovila Candide v portugalštině! Kdyby se tu tak povaloval třeba Céline nebo Stendhal, nezlobila bych se.

Lidi jsou másla. Ne, opravdu a já zrovna tak. Kdyby všichni dělali svou práci pořádně, tak by nebyl na světě takový binec. Ale ono né, v systému je to zadáno blbě a já jako správný, vzorný občan chci, aby zákazník přeci dostal to, co chce. Tak píšu na customer service, zdali by to mohli opravit, a ti mě pošlou v tu ránu do dalekých krajů. Ať prý nepindám a validuju. Oka. Budu validovat blbě. Budu to mít hotové za 5 minut a ne za 2 dny, líp pro mě. Hůř pro ně, ale jejich boj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy