POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Češi na Erasmu

22. března 2014 v 14:59 | Naira |  Obrazy světa
Nevím, jestli to tak funguje na každém Erasmu, ale tady se Češi dělí na 2 jasně vymezené skupiny - fajn lidi do nepohody, nebo totální idioty. Jsou sice jedinci, kteří občas na chvíli přepadnou z jedné kategorie do druhé, ale ti jsou spíše výjimkou.

Do kategorie idioti patří Erasmáci, co jsou tady už od září, a mají světácký výraz ala - já už tu všechno vím, všechno znám a jsem tu dokonalý borec. Takové bych nejraději prohodila oknem, protože nám nově příchozím dávají jasně najevo, že jsme pro ně nepodstatná spodina. Můžete si být jistí, že už od prvního okamžiku mezi sebou udržujeme vřelou nenávist. Je sice pravda, že my nováčci jsme se snažili s nimi kámošit, ale po čase snažení jsme od toho upustili a teď už je jen upřímně nesnášíme. Díky bohu do této kategorie patří jen dva lidé. Petr a Lenka. Petr je ta výjimka, která občas spadne do kategorie pohodář. Většinu času ale jeho chování nechápu, takže proto je nakonec v této skupině. Na Lenku se nemůžu ani podívat. To je vzor dokonalé ledové královny. Když někdo vtipkuje, nesměje se, když na ni s úsměvem promluvíte, dívá se na vás jako na dokonalého idiota. Nechápu, jak tu může mít tolik kamarádů. V kurzech francouzštiny pro Erasmáky s nikým nemluví, a když jsme ji potkali jednou v hospodě, nemůžu říct, že by byla obsypaná lidmi. Spíš naopak. Jediná klika je, že já se s ní skoro vůbec nesetkám. A tak mi to trhá žíly...

Kategorie pohodáři je jednodušší. Jsou to prostě v klidu lidi, veselí, zvou vás na akce, když na ně přijdete, tak vás normálně pozdraví a baví se s vámi. A všichni jsou tu jen teprve od ledna... Je sice pravda, že do této kategorie patří dvě slečny, které občas přepadnou do kategorie druhé, ale zase tak vážné to není. Jaký z toho plyne závěr? Že Čechům opravdu stačí málo k tomu, aby se cítili nadřazeně. Stačí jeden půl rok navíc a hned mají pocit, že jsou mistry světa amoleta. Nebo je to holt jen souhra okolností, kdo ví :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy