POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Není nad drzé důchodce...

1. října 2013 v 13:00 | Naira |  Pár krásných slov...
Nejdiskutovanější téma, souboj mladí x staří aneb generation gap, která leze krkem snad už všem. Není to o věku, ale o intelektu a ten může chybět v každém věku. Co mě Brno naučilo? Že někteří lidé jsou drzí jako štěnice. A tím, že se pohybuju v celkem mladé věkové kategorii a jsem blond, což v rámci ideálu krásy dává okolí znamení - pozor, tady není třeba otravovat -, mám problém spíše s lidmi důchodového věku. A měla jsem s nimi už nejeden incident.

Pouštím je sednout okamžitě, jak je zmerčím, tak kde je problém? Ano, já vím, je jim zle nejen fyzicky, ale i psychicky z této naší společnosti, ale můj problém to teda není. Můj problém je, že jsem cholerik čili, pokud mě dostanete do určitého bodu varu, přestane mi fungovat mozek a můžu vám jednu vlepit. Nedělám to schválně, i když to tak teď nevypadá, mě se jenom zatmí před očima a v ten okmažik jste to vy, kdo má ten problém.

A co se dneska nestalo? Jedné paní se zdálo, že mám příliš dlouhé vlasy, takže se nemůže spokojeně celou cestu držet opěradla před sebou. Neřešitelný problém, že. Stačilo, aby mi to normálně řekla. Paní zvolila to horší řešení - vlasy mi odsunula a začala vztekle prskat. Ano, banální věc, ale když nesnášíte dotyky cizích lidí, což tak 99 % společnosti fakt nemusí, a jste cholerik, tak to má ten správný účinek. Díky bohu se se mnou nedala do hádky, takže můj tlak 220 na 180 klesl opět na normu. A co závěrem? Stačí slušně říct, a pokud ne, tak si mě nepřejte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 3,14 3,14 | 1. října 2013 v 20:44 | Reagovat

hehe a cos jí řekla? Mělas aspoň seknout drápem :))

2 Naira Naira | 2. října 2013 v 7:59 | Reagovat

[1]: Drápem? ;) Řekla jsem jí, ať na mě nesahá, že to může říct slušně. A řekla jsem to tak vztekle, že mi na to nic neřela a prskala až když jsem se otočila.

3 pi pi | 2. října 2013 v 19:46 | Reagovat

kopýtkem :D :D

lol, to je dobré! :))

choloušek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy