POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Snažím se utéct

22. dubna 2013 v 8:37 | Naira |  Per aspera ad astra
Ani pořádně nevím před kým, ani před čím, ale zkrátka a dobře se někam ženu, až mívám pocit, že se doslova řítím. Na jednu stranu posloucháte, jak v práci to stojí za starou belu, že ve škole je to lepší, ale na du druhou sledujete, jak vás ten školní systém neskutečně otravuje. Říkala jsem si - díky bohu, že na výšce to není jako na střední! Opět chyba lávky tento semestr. Dostala jsem černý puntík, za to, žejsem neodevzdala úkoleček, a co čtrnáct dní píšeme pětiminutovku z češtiny. Banalitky, já vím, ale o to víc mi lezou krkem.

Holt si budu muset dát příští semestr míň školy a víc jiné zábavy a asi pomalu, ale jistě začnu realizovat své plány. Nejvíc je vtipné, že jsem se tento semestr chtěla naučit portugalsky a já co? Na to nemám čas. Jsem zvědavá, jak to zvládnu, protože právě zkouška z tohoto předmětu se jmenuje POSTUPOVÁ. Což pro všechny studenty oboru portugalština znamená - učte se sakra hodně, nebo nepůjdete do druháku. Ale co to znamená pro mě? Lehce mě děsí představa, že bych na tom měla být podobně. Postupovek z francouzštiny jsem si užila až až, takže to je další věc, která už se mi nechce absolvovat. No co už, uvidíme, jak to dopadne...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy