POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Dobré ráno :)

22. března 2013 v 9:50 | Naira |  Per aspera ad astra
Jenom se ozývám, že žiju a že stále lehce nestíhám. Spíš teda šíleně nestíhám, protože jsem si vymyslela hafo věcí, které chci stihnout. Bohužel ale mezi nimi není realizace mého zatím největšího snu, a to naučit se šermovat. Jsem zvědavá, jestli se k tomu někdy dokopu. Holt jsem člověk, který ve sportu potřebuje ze začátku "parťáka", co s ním začne někam chodit, a pak jsem schopná v dané oblasti sama sportovat. Takže kdyby někdo mě známý v Brně nad tím uvažoval, tak mi prosím napište. Klidně i kdyby se jednalo jenom o lukostřelbu, tou také nepohrdnu. Kamarád v PRAZE s tím právě začal a prý je to super. Jenže je v Praze, takže mám smůlu.

Teď to bude znít drobátko narcisticky, ale díky bohu za to, že jsem beran. Každé znamení má své nesporné výhody a mou výhodou je zrovna ohromná dávka energie a vůle. Nedávno mi říkal kamarád, že ze mě energie přímo srší, což mě těší, protože co na sobě nesnáším, je lemrovitý a nicnedělací stav, kdy jenom skomírám. Z tohoto důvodu jsem schopná zvládat pořádnou nepohodu, která zavládla na privátě. Co už, že? Lepší to bohužel nebude a abych řekla pravdu, těším se, až z odsud vymáznu. Já vím, že ona za to nemůže, ale kdykoliv ji na bytě vydím, tak bych ji nejradši okamžitě prohodila oknem. No, to už se taky bude řešit, takže konec pindání.


Přeji všem pěkný měsíc březen (počítám s tím, že se ozvu asi až v dubnu) a ať se vám ve všem daří!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 23. března 2013 v 15:43 | Reagovat

Já se chci strašně moc naučit střílet z luku, protože všichni moji knižní idolové to umí (Legolas z Pána prstenů, Katniss z Hunger Games...) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy