POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Současné dění

5. ledna 2013 v 10:51 | Naira |  Per aspera ad astra
Mám víc štěstí než rozumu, ale to už tak poslední dobou bývá. Jsem zvědavá, co život nabídne. Tak jsem se chtěla zasnažit rozšířit trochu pozitiva a cosi není ten správný impulz. Ale však to znáte. Lehká stagnace, monotónní život a čekání, jak se nám to jenom všechno vyvrbí.

Pořád se snažím něco tvořit a pořád si stěžuju na nedostatek múzy a ono ejhle, včera v totálním učícím se zhulení jsem sepsala asi nejlepší kousek za posledních 10 let. Rozumějte, není to nic extra, ale už se to poezii malinko podobá a dokonce to odpovídá mým představám. Přemýšlím, jestli to sem šoupnu, protože zrovna dvakrát si nejsem jistá, zdali chci zjistit, že jsem napsala opět a opět jenom škvár. No, přečtu si Shakespeara a uvidíme. Navíc mě napadl celkem slušný návrh na kresbu, jenže realizace je v nedohlednu. Asi si to udělím za odměnu v nejbližším budoucnu. Nebude to nic překvapivého, protože opět navážu na tématiku mých mladých let. Když tak občas přemýšlím, tak si uvědomuju, že za mlada jsem měla hafo dobrých nápadů, ze kterých ještě teď trochu těžím. Ono je poznat, když je mysl nespoutaná konvencemi a tvoří za hranicemi fantazie, protože ví, že do těchto míst a krajů může vstoupit. Jenže pak se dospěje a zjistíte, že to či ono se může a pak zase nesmí. A inspirace je v čudu. Díky bohu ne u každého. Tak uvidíme, jestli překročím práh říše fantazie a dostanu se tam, kde hranicí je nekonečno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 5. ledna 2013 v 17:28 | Reagovat

Hoď to sem :)

S tou spoutanou myslí máš pravdu. Jak se člověk začne blížit dospělosti, tak nápadů ubývá, protože to je prý politicky korektní.

2 Naira Naira | 6. ledna 2013 v 11:09 | Reagovat

[1]: Zkusím to, ale bohužel bude navazovat na článek téma týdne. Dík za motivaci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy