POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Normálně jsem naštvaná jak už dlouho ne...

12. ledna 2013 v 15:27 | Naira |  Ridiculum vitae
Lidi jste vy normální? Dobře, Karla Schvanzerberka volit, to ještě chápu, ten má občas i dobré názory, ale Zemana? Jste vpořádku? Vždyť je to stejná škola, stejné názory jako Klauz!!! Kde máte mozek, že jste si toho jenom tak náááhodičkou nevšimli? Nehledě k tomu, že při většině debat už byl úplně mimo a všem kandidátům vpodstatě nestačil! Zase tam budeme mít úplatného, no máte radost? Já teda sakra ne! Měli jsme možnost si zvolit nějakého nepolitika nezkaženého do vlády, ale to ne. Musíme si tam šoupnout toho, kdo má na svědomí kupónovou privatizaci stejně jako náš amnestující Klauzíček. Takto naštvaná jsem dlouho nebyla :D Sory lidi, ale fakt máte mozky vyvítekde... Ano máme demokracii a v rámci toho jsem demokraticky naštvaná...


Editováno 13. 1. Vztek mě nepřechází a musím konstatovat, že jsme národ hlupáků. Tak buď budeme mít za prezidenta Kaluze č. 2, anebo pravou ruku Kalouska, která ho poslouchá na slovo. Vím, že to pořád řeším, ale tahle neuvěřitelná demence mě opravdu dostala. A to jsem si myslela, že mě lidi už ničím nemůžou překvapit. Ne, my si nemůžeme zvolit chytrého a normálního člověka... Jestli to někdo chápe, tak mi to vysvětlete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 20:19 | Reagovat

Nějako jsem to tušil, nevím proč. I když jsem volil Franze, tak mi bylo jasné, že to nedopadne. Ale už jen to, že se do kandidátky dostalo tolik nestranických lidí, včetně netradičního Franze, už beru za takový náznak pomalu se zlepšující situace.
Ale volbu Zemana taky nechápu. Ten už v aktivní politice byl a odešel. Takže v mých očích selhal a svoji šanci něco změnit už prošvih. To Karel je v politice ještě vcelku nová tvář, sice není můj největší oblíbenec, ale ze všech těch kreténů ho považuju za toho inteligentnějšího. Proto ve druhym kole pudu hlasovat pro Karla, protože Zemana prostě ne.

2 Naira Naira | 13. ledna 2013 v 10:57 | Reagovat

[1]: Jsme na tom podobně, volila jsem Franze, teď jdu Karla, ale opravdu jsem si myslela, že lidi chtějí změnu. A taky jsem si myslela, že používají mozek. Pardon, ale zvolit si Klauze č. 2... k Swanzerberkovi mám taky výtky, ale momentálně je to menší zlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy