POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Tak jsem opět přišla o iluze...

20. prosince 2012 v 17:56 | Naira |  Ridiculum vitae
No co se jenom nestalo, musím se tak učit, a proto samozřejmě brouzdám na fb, když tu najednou objevím článek - Valerya Lukyanova - živá Barbie. Samotný článek mě moc nepřekvapil, protože o Valerii jsem už četla, ale ty reakce lidí, to bylo neuvěřitelné. Prý jsou všichni, zejména mužské pohlaví, pro přirozenou krásu a teď si tam pod článekm psali, jak by tuhle Bárbínku ojeli. WTF?! To nikomu nevadí, že si nechala vyoperovat žebra, zvětšit prsa o dvě čísla a obličej má CELÝ zoperovaný. Čili si nechala zmenšit nos, předělat lícní kosti a zvětšit oči.

Takže, kde jen soudruzi udělali chybu? To snad lidi nemyslíte vážně, že se budete obdivovat umělé slečně? A prosím vás, nemluvte mi tady o závisti. Chápu, že plebs tento argument používá pro knockoutování protivníka, ale pojednávat o tomhle, by bylo na další 3 články. Z tohoto důvodu všechny argumenty obviňující mě ze závisti okamžitě mažu, protože na tak přihlouplá individua nebudu ani reagovat.

Teď zpátky k věci. Ano, vypadá nadpozemsky, ale jediné, co na ní osobně obdivuju, jsou super vlasy, super nohy a hlavně odvaha. Protože podstoupit tolik plastických operací, to chce kuráž. Tolik toho totiž lékaři mohou zfušovat, že nám na to možná ani nestačí fantazie. Na druhou stranu přemýšlím, jestli není trochu blázen. Hazardovat tak moc se zdravím, přijít o veškerou obličejovou mimiku, mi připadá šílené. Ano správě "chytrá individua" má plastiku. Názor, že je tak krásná od přírody, mě takdy dostal. To nikoho moc nezaráží, jak na slečně není vidět jediná emoce, protože obličej se jí vůbec nehýbe? Jenom ústa mluví a oči mrkají... Tak a teď mi nemluvte o přirozené krásce.

Kecy o přirozené krásě, čili že holky se nebudou malovat, mě vždy dostávaly a krásně je na tom vidět lidská pokryteckost, protože okolo kterých slečen se nejvíc lítá? No přeci okolo těch, které vypadají dobře. Jasně, jsou případy, kdy to neplatí, a jsou osoby, u kterých to neplatí, nemůžeme až tak moc generalizovat. Ale aby všichni vypadali vznešeně, tak tuhle přirozenou větu vypustí z úst, ale skutek utek. Proč mě to po tolika letech jenom překvapuje. Chudina Valerya. Ne fakt. Ať si kdo chce, co chce myslí, mít pas široký 46 cm, na to bych se mohla vykašlat. A moct pít jenom ovocné koktejly, tak to potěš pánbůh!

Co z toho plyne? Neříkejte věty, které nedodržujete (alespoň se o to snažte), a mějte se rádi takoví, jací jste. Jo, je to jeden z oblíbených keců, ale po přečtení toho článku a komentářů to myslím smrtelně vážně. Radši budu, jaká jsem, než vůbec nemít obličejovou mimiku.

Kdyby se vám chtělo, tak mi můžete napsat názor. Názor jak na plastikovou Valeryi, tak i na ten "pravý" obdiv přirozené krásy. Na toto jsem totiž hodně zvědavá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikita Wells Nikita Wells | Web | 20. prosince 2012 v 20:26 | Reagovat

Plně s tebou souhlasím, toto už je vážně trochu na hlavu, vždyť ta dívka, až jí bude tak padesát, tak ji přeci bude všechno bolet od těch plastických operací a tak...
Názor na přirozenou krásu mám samožejmě kladný, takové lidi, kteří jsou přirození a  svý, tak ty obdivuji.. :) Obdivuji je za to, že přes sebe nemají ani kousek masky falše.. :)

2 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 22. prosince 2012 v 13:47 | Reagovat

Pokrytectví je všude. Klidně přiznávám, že čistě přírodní holky se mi také nelíbí. Samozřejmě, někdo je krásný od přírody. Ale pokud ne, tak nemám nic proti tomu když si pomůže. At to je make-up nebo nějaký drobná plastika. Když si holka plochá jak prkno nechá dát implantáty takl budiž. Nebo na streamu jsem viděl i holku, co měla nos velký že to ani nejde popsat a dala si ho zmenšit - to taky beru. Ale vždycky to musí být vypadat tak, že to "vypadá" přirozeně.
Tyhlety zminované bárbíny možná vypadají dobře na tématických fotkách, ale naživo bych je vidět nechtěl. A už vůbec ne v posteli. To si rovnou můžu koupit nafukovací pannu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy