POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Novinky novinek!

20. listopadu 2012 v 22:42 | Naira |  Per aspera ad astra
Srandy kopec, mám toho až nad hlavu, ale nééé, já si tady sedím a smolím věci na blog a pak kontroluju facebook, jestli se tam teda něco nového nepřihodilo. Samozřejmě, že se nic nepřihodilo, ale víte, kdyby náhodou.

Moje ctěná kamarádka, na kterou mám alergii jak cyp, už asi k mé smůle chápe situaci. Proč k mé smůle? Čekám, kdy se spustí lavina a všechny nás smete. Čili čekám, kdy bude křik a pláč a výčitky do ksichtu. Nejlepší na tom je, že mě přešel vztek a dokonce jsem s ní začala mluvit, a ona najednou začala dělat to, čím mě ukrutně vytáčí! Kdykoliv mě uslyší, tak za mnou vystartuje. No dobře, po včerejšku to už nedělá, díky bohu. Pochopila, že tohle není zrovna dobrý nápad. A teď při nás stůjte všichni svatí.

Ve škole mě pochválil lektor, jsem se úplně lekla, tak jsem to musela oslavit kávou navíc. Konečně jsem měla le tableau des commutations dobře, takže jsem po dlouhé době byla za inteligenta. Tak snad mi to trochu zlepšilo reputaci. Ale když už jsme u školy, tak vám přísahám, že bych nejradši jednu spolužačku uškrtila. To je typ člověka, kterého určitě máte ve svém okolí. Zkrátka a dobře druh, jemuž se dobře daří v jakémkoliv prostředí, a proto se rozšířil po celé zeměkouli, alias nic nedělám, pořád se flákám, ale ze zkoušky jsem měl za A. A kdyby to náááhodou nevěděla už dávno celá třída, tak to ještě 10 x zopakuju. Cože? Ono je to málo? Dobře, tak to řeknu ještě tak 8 x, a snad už to bude stačit.Mějte se pěkně a ať vás lidi neprudí :) A když jo, tak je pošlete do kšá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | 22. listopadu 2012 v 23:15 | Reagovat

Pošli ju do kšá ty! :D

2 Naira Naira | 22. listopadu 2012 v 23:22 | Reagovat

[1]: Obávám se, že tak brzy budu muset učinit.

3 Destel Destel | Web | 6. prosince 2012 v 12:07 | Reagovat

:D Někdy mám taky přehnanou chuť se něčím chlubit, zvlášť, když z toho mám radost, ale v tomto podání na tom asi ještě budu líp než dotyčná. :D
Taky jsem si všimla, že ostatní otravuju s blbýma otázkama jenom abych se cítila jistější a věděla, že ostatní jsou na to stejně, ba i někdy hůř. Není to pěkné, ale většinou se pak cítím mnohem líp. :D
Někdy je to tak, že člověk o svých chybách ví, ale už tak nějak je nejde změnit. Mě se to zatím ještě nepodařilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy