POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Doba poklidu

11. září 2012 v 14:22 | Naira |  Per aspera ad astra
Asi jste si mnozí všimli, že už nepřispívám nijak akčně na blog a že na spřátelené zavítám už jen občas. Jak jsem už psala v jednom z předchozích článků, čím víc práce mám, tím víc času trávím na blogu. A tahle úměra platí i obráceně. Takže stručně a jasně, moc toho na práci nemám a uživám si relativně chvíle volna.

Ještě před třemi týdny jsem si říkala, jak budu své zážitky pěkně vypisovat na facebook a hlavně na blog, ale zatím je opak pravdou. Sice chápu ty, kteří se chválí s každou zvládnutou zkouškou, ale nijak extra mě to neuchvacuje. Spíš mě to občas pekelně rozčiluje, že nutně musím vědět o každé absolvované zkoušečce (ano, jedná se pořád o stejnou osobu, co už že?). Ale na druhou stranu si říkám, že občas se pochválit neuškodí, jenom se musíte umět pochválit. A to je bohužel někdy umění, mezi které nepatří neustálé výblitky na ksichtknize.

Kam tím vším jenom směřuju? No, popravdě řečeno, sama nevím. Chtěla jsem se tímto článkem také pochválit, ale zatím se mi to nedaří. Holt neumím zařvat na celé kolo - hééélééé čumte, co se mi povedlo (stále narážím na tu samou osobu) - a výjimečně se mi teď něco opravdu povedlo. Stručně a jasně, pokračuju studiem na naší úúúžasné filozofické, protože jsem první tři čtyři roky nakonec úspěšně zvládla. Kurz asertivity by se někdy hodil a díky bohu existují na světě lidé, kteří mi ho zdarma dopřejou. A pak se mi někteří diví, že jsem kávo-čokoholik.

Dobrá, dobrá, na závěr shrnutí toho, co jsem doopravdy chtěla říct. Jen se chvalte, nic se nebojte, ale nechovejte se u toho jak naprostí retardi. Bohužel používat mozek se začíná stávat privilegovaným uměním, holt dnešní doba tomu přispívá.

Mír s vámi a užívejte posledních slunečných dnů :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ilias Ilias | 12. září 2012 v 10:44 | Reagovat

No tak to máš pravdu. Dnes háže machry každý s kde jakou kravinou a přitom je to opravdu kravina a on si myslí, bůh ví jak není dokonalý...
Jinak gratulace k úspěšnému dokončení 4 let studia. Jen tak dál ;-)

2 LeXx LeXx | 15. září 2012 v 13:27 | Reagovat

http://www.lexx-polyvore.estranky.cz/ Omlouvám se ,ale rozjížím nový blog. Kouknete se?;)) :))*

3 Naira Naira | 15. září 2012 v 17:53 | Reagovat

[2]: No, možná tam mrknu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy