POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

...konec

1. března 2012 v 14:35 | Naira
Ce fut encore plus net en pays animistre où, dans un premier tems après avoir travaillé à éliminer les chefs récalcitrants, l'administration songea à pallier la pénurie de ses effectifs en s'attachant leur concours, sans pour autant renoncer au gouvernement direct incarné, depuis 1910, par le Code de l'indigénat, qui permettait à l'administrateur de statuer seul sur les délits mineurs.
...ne tohle mě fakt nebaví...asi to bude tím, že dávám přednost jasnému vyjadřování. Když v češtině někdlo takhle mele, tak se to zvládnout dá. Ale tato přiblbá věta mě dneska dostala :D
Jestli je tu někdo dobrý franštinář a troufne si tuhle sračku přeložit, tak ať dá vědět, ocením to!


Pokračování: Dotyčná kniha zažila dnes letecký den a jsem upřímně ráda, že jsem se ovládla a nevyhodila ji z okna, protože po konečném pochopení této pitomé věty jsem narazila na dalších asi 10 takových. Čili je to jediný francouzský zdroj, který můžu použít, ale je mi úplně na nic, protože než ho přečtu, tak to bude trvat půl rok. Aneb Francouzi jsou banda demagogů!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | Web | 1. března 2012 v 16:08 | Reagovat

tyvole toje vážně jen jedna věta :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy