POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Alergie roste

8. listopadu 2011 v 22:23 | Naira |  Ridiculum vitae
Opravdu chápu, že poslední dobou poletuje ve vzduchu neúnosné kvantum negativní energie, ale popravdě někteří lidé mě začínají srát...

Je tu té energie tolik, že se nedá pomalu ani dýchat. Nevím, jestli jste si toho všimli, ale začíná to být docela šílená. A jak už to tak většinou bývá, lidé na klasicky reagují podrážděností a blbou náladou. Některé reakce na tuto nepříznivou situaci zvládám, protože mi neotravují život, ale určité typy lidí bych nejradši prohodila oknem.

Jsou to především osoby, kterým chybí sebereflexe. Nechci, aby si po každém prdnutí sypali popel na hlavu, ale když všichni (nekecám, fakt všichni) v jejich okolí jsou hrozní, jenom je šikanují a oni jsou ti nejlepší a nejúžasnější, kteří nikdy neudělali chybu, tak je někdo problém. Kdyby si takoví lidé stěžovali jednou, dvakrát, tak neřeknu ani půl slova. Jenže poslední dobou to od jednoho člověka slýchám stížnosti pokaždé, když ho potkám.

Otázka je, kdy nám okolí doopravdy ubližuje a kdy jsme právě my ti šikanátoři? Obecně platí pravidlo, že pokud máme nějakou špatnou zkušenost, třeba že se s náma přestane bavit určitý kolektiv, tak jsou tři možnosti. Buď máme hodně specifickou povahu, kterou málokdo chápe, a nebo jsme konfliktní osoba. No a ta třetí možnost je, že jste se ocitli v bandě demagogů. Samozřejmě, že valná většina lidí se přikloní k variantě č. 1 nebo 3, protože ne každý je schopný si uvědomit své vlastní chyby. Taky mi nějakou dobu trvalo, než jsem zjistila, že když mám špatnou náladu, tak jsem protivná jak poďme dom a néé každému se to líbí.

Toto téma je jedno z mnohých, o kterém by se dalo diskutovat a polemizovat dlouhou dobu, což se mi klasicky nechce. Místo toho se zhluboka nadechnu, uklidním se, některé lidi ve třídě budu prostě ignorovat a přečtu si teď pěkně knížku.

Přeji pěkný večer

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Destinaetus Destinaetus | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 13:27 | Reagovat

Odhadnout míru onoho stěžování si je těžko odhadnout. Někdo si stěžuje, když doufá, že mu někdo poskytne spásnou radu. A někdo si stěžuje už ze zvyku, protože nic jiného neumí - třeba já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy