POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Co napsat?

6. června 2011 v 0:52 | Naira
Snad zase - La bataille est terminée - a nebo trpělivě čekat až se múza dostaví. Zatím to vypadá, že tato dáma/slečna má ukrutné zpoždění. Nebo by se to dalo nazvat jinými slovy, ale na to v tuto denní dobu nemám náladu :P
Když píšu takový typ článku, tak si říkám, že snad nikomu nebude vadit číst bohapusté žvásty o ničem a přece o něčem. Přemýšlím jenom, jestli se na něco těším a musím zkonstatovat, že se těším do školy :D Ano, vemte kameny a jen je hoďte, zaťukejte si na čelo a z plna hrdla se zasměte. Asi jsem blázen, ale škola mě baví, ráda potkávám spolužačky a potuluju se nočním životem skoroměsta :) Práce mě taky baví, ale očekává se ode mě, že půjdu učit, a jenom při tom pomyšlení mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Stoupnout si před lidi a vtloukat jim něco do hlavy tak, aby se nezvedli a neodešli ze třídy? A co když z té třídy odejdou?!?! Popravdě, radši budu překládat, tlumočit, dělat korektury, jen ne konfrontovat se s neznalostí ostatních. Ta neznalost by možná ani tak nevadila jako spíše neochota znát.
No nic vážení, dost řečí, víte, že žiju, že s blogem nekončím, a to si myslím, že pro dnešek bohatě stačí :) Mír s vámi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | E-mail | Web | 12. června 2011 v 13:29 | Reagovat

to zvládneš :P :D a já vím že s tim už su trapné :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy