POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Destiny

26. dubna 2011 v 11:29 | Naira |  Sandman
Destiny (osud, víc se mi líbí, když je to anglicky) je nejstarším ze sedmi sourozenců, protože aspekt Osudu se objevil okamžitě při vzniku vesmíru. Na počátku bylo Slovo a po něm přejela ruka na první stránce jeho knihy, ještě než ho někdo poprvé nahlas vyslovil. Pro mnohé lidi je slepý, ale jiní tvrdí, že on dosáhl dál za slepotu a že už nic než vidět ani nemůže. Prý vidí jemné ornamenty, které vykružují galaxie při sporálovém pohybu prázdnem. Smrtelníkům se osud jeví ze všech Věčných nejvyšší. Je cítit po prachu a knihovnách noci. Nezanechává žádné stopy a nevrhá žýdný stín. Jeho království se podobá velkému labyrintu.

Je zobrazován jako starší muž v kápi a tak trochu připomíná mnicha. Jeho symbolem je kniha, protože Kniha, ve které je popsán osud celého vesmíru, je k němu navždy připoutána ocelovými řetězy. Nicméně tato kniha neobsahuje vždy všechny informace.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy