POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Sliby, chyby

1. března 2011 v 0:53 | Alouch
No, jo, zase jsem naslibovala hory doly a nic z toho se neděje. To bude asi tím, že s mým talentem na průšvihy jsem zrovna do jednoho kvalitního spadla. Jak já už týden říkám - dobře mi tak, byla to moje volba. Jenom teď doufám, že se z toho vyhrabu a milý pan doktor mi neřekne, že jsem úplně mimo téma.

Co že jsem to všechno naslibovala? No jo, vzpomínám si, ale nevím, kdy zase na to najdu čas. Nechápu, jak to dělám, že ho mám pořád tak málo. Občas si říkám, že je to tou mou beraní povahou do všeho jít naplno a nejlépe pohlavě, čili mi už nezbyde čas na nic jiného. Pochybuju, že až budou prázdniny, tak budu plnit všechno, co jsem sama sobě slíbila. Už teď se směju :D

Nicméně je můj život bohatší o jednu knihu. Ono Francouzi nejsou takový demagogové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jenom bych byla raději, kdyby ta kniha byla méně depresivní a neshodovala se do tak velké míry s některými mými názory (samozřejmě ne všemi!).

Ano, vím přesně, co jsem komu slíbila a neslíbila, teď mi to krásně zvoní v uších. Někdy bych tu svoji povahu nejradši prohodila oknem, ale myslím si, že tento pocit má čas od času každý člověk na této tajemné planetě.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 malinkaholcinaa malinkaholcinaa | Web | 1. března 2011 v 1:02 | Reagovat

Ahoj na mém blogu pravě vypukla velka soutěž hadej, hadej .. Tak se přidej a pojd se podívat :) děkuju
http://malinkaholcinaa.blog.cz/
Děkuju :)

A další zajímavé články čekujte ;)

2 Viollet (MaryAnne) Viollet (MaryAnne) | Web | 13. března 2011 v 17:50 | Reagovat

Kolik já toho naslibovala... Naštěstí se na to většinou zapomnělo :-D
Každý jsme nějaký :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy