POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Ach ty statky...

24. listopadu 2010 v 10:08 | StarScream |  Ridiculum vitae
Bylo tomu tak v historii a je tomu tak i v současnosti a pochybuju, že budoucnost bude jiná. Nikdy nevěříte, že něco se může stát a uvěříte, až když se to opravdu stane. Já chápu, že lidé nemají peníze, ale nechápu, proč po sobě jdou jak divá zvěř, přestože žijí v blahobytu. Ano moje milá, žiješ v blahobytu, i když je jak ty říkáš - ta krize - a tváříš se, jako byste neměli ani jídlo. Máte peníze na všechno, co životně pořebujete, a tento luxus si nemůže dovolit každý.
Jsem ochotná chápat, že ne každý má stejnou povahu. Snažila jsem se hrát podle těchto materiálních pravidel, ale i to bylo málo. Jak jsem psala v předchozím článku, tolerance je důležitá, ale právě teď je ten moment, kdy je potřeba na ni zapomenout a nenechat si srát na hlavu. Opravdu mám ráda lidi, kteří nedělají histerický vyrvál, když se  dotknete nějaké jejich věci. Nevím, ale myslela jsem, že větu - toto je moje, vrať mi to - nebo - toto je moje nesahej na to - říkají pouze děti. No co, aspoň se dobře bavím, když to někdo říká. Na slovo MOJE začínám mít alergii, protože jak už tomu bývá, i v tomto případě je to jednostranné. Některá MOJE jsou považována za důležitější než jiná. Omg, kdy už lidi dospějou na trochu lepší úroveň...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MaryAnne MaryAnne | Web | 28. listopadu 2010 v 21:38 | Reagovat

No, třeba já osobně nesnáším když mi někdo sahá na moje osobní věci. Jsem alergická na to, když někdo příjde a začne se mi přehrabovat dejme tomu ve výkresech. Když to naposled udělala moje sestra, tak jsem po ní jednoduše vyskočila. Prostě si myslím že mám nárok na todle minimální soukromí, kterého se mi nedostává, a přehrabování se v mých obrázcích, do kterých vkládám kouska své osobnosti, je pro mě vrchol. Vím že je to dětinské a tak trochu mimo mísu, ale já to sem stejně chtěla napsat :P

2 StarScream StarScream | 28. listopadu 2010 v 21:49 | Reagovat

[1]: Jj, přesně to jsou ta pravidla, které jsem dodržovala, protože beru, že to někomu to prostě vadí, na to má každý právo. Nadruhou stranu vyžaduju od toho druhého, aby to udržoval na únosné míře a to, co vyžaduje od druhých, sám dodržoval. Takže neboj, chápu tě ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy