POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Good lord...

19. ledna 2010 v 20:27 | StarScream |  Per aspera ad astra
Není nad to brouzdat po netu a hlavně po starých spřátelených blozích. Občas mrknu na ty, které už jsou dávno zrušené a majitel se již více neozval. Mrzí mě to, taková Safira nebo Cleopattre mi docela chybí. Ještě, že některé spřátelené blogové duše nepřestaly psát. Jsou blogy, se kterými jsem psaní na blogu začínala. To bylo ještě na adrese aqua a moje přezdívka byla AquaEla.

Momentálně jsem na privátě v Brně, mám po další zkoušce, doufám, že úspěšně zdolané, a přemýšlím, co s načatým večerem. Jasně, měla bych se učit, ale to přijde později.

Těším se, ale i netěším, na březen a duben, protože to bude doba velkých změn. Když si promítnu můj život od střední školy až po současnost, trochu propadnu nostalgii. Všechno bylo jinak, ale otázka je, jestli to tak bylo lepší. Střední byla super, ale teď to taky není špatné. Jsem zvědavá, jak tento půlrok bude vypadat, protože to vidím na hodně divoké období. Doufám, že nebudou létat hrnky a talíře, přestože jsou koupeny za nevelký peníz v ikei.

Ani nevím, proč píšu tento článek. Možná proto, že mám nutkání prostě něco napsat. Jsem si vědoma, že tento článek je spíš snůška žvástů, než smysluplný text, ale alespoň mám radost, že jsem přidala další článek.

Lidi, never give up. Jednou jsme na tom ok a někdy ko.

A z té pitomé frániny mám úplně domotaný slovosled!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denaille Denaille | Web | 20. ledna 2010 v 20:13 | Reagovat

Začátky bývají vždycky kostrbaté, ale nejraději se na ně vzpomíná. :D Alespoň tady na blogu.
Safira byla člověk, díky kterému jsem taky začala psát jakési svoje slátaniny. A Clea mi zase trochu otevřela svět plný fantasy bytostí. Jednorožce mám hodně ráda. :D
A franinu mi ani nepřipomínej. Jsem úplně blbá jenom ze zvratných sloves a těch časů, se kterými je musím spojit. Z franiny mám samé jedničky, ale protože jsem posrala závěrečnou písemku, dá mi za dva... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy