POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Trochu mi hrabe...

3. října 2009 v 19:26 | StarScream |  Per aspera ad astra
bla bla...klasika..ale začíná mě to bavit :D

Technicky vzato bych měla být zesypaná, protože tolik podstatných věcí se mění a když udělám sebe menší chybu, tak to bude pěkně v řiti, takže spočívám ve sladkém nicnedělání. Uvidíme, jestli je to dobře nebo špatně. Ale měla jsem příležitost si ověřit, že mám vlastní hrdost. Se dvojčaty se skoro vůbec nebavím a mám pocit, že je to hodně dobře. Poslouchám Cotton eye joe a přemýšlím nad zmatky, které vzniky. Někdy je to tak zbytečné, stačí si promluvit, ale když hrdost vám nedovolí překročit vlastní hranice, tak je to pěkně napytel. Proto část mých přátel je v takových sračkách a proto se jeden velký problém vyřešil, protože si několik lidí promluvilo. OMG, sere mě tolik věcí, že by to bylo na dlouhé vyprávění.

Napíšu asi jenom jednu z nich. Seděly jsme s mojí kámoškou před privátem, rozhodly jsme se, že se půjdeme projít na čerstvý vzduch a přešly jsme most řeky Svitavy. Seděly jsme na lavičce, když v tom k nám přijeli tři mladí romové. Předem říkám, že nejsem rasista a že bydlíme v romské čtvrti. Tito tři mladí romové nás málem a to doslova přejeli a když se nás zeptali, jestli jim vykouříme, tak jsme je poslaly velmi slušně do patřičných míst. Díky bohu nebyla z toho žádná mela, kluci to pochopili jak měli a odjeli. V zápětí za nimi šli dva šestnáctiletí a mlěli něco o tom, jak nenávidí cigány a že kdyby tu byl hitler, tak...víc už jsem díky bohu neslyšela. Nevím, koho jsem měla chuť nakopat víc, jestli ty dva nebo ty tři na kole, protože všichni se chovali jako kreténi. Někdy bych strašně ráda řekla všem neonacistům, že my, čili Slované, bychom za Hitlera šli hned do plynu, jakmile by se tam uvolnilo místo. Proto mi všichni neonacisti přijdou střelení, protože uctívají někoho, kdo by je poslal na smrt. Někdy se divím, proč jsou lidé tak blbí, ale pochybuju, že se to změní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy