POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Sakra to byl zase den...spíš teda týden...

30. června 2009 v 16:59 | StarScream
Prostě to stojí za to, kdo chce číst dál, tak hodně štěstí... doufám, že bude líp nebo se fakt zblázním.

Doprčic, ty prázdniny začínají fakt děsně. Poslední zkoušky sice dopadly dobře, ale ten den stál za to. Do tří do rána, před osudným zkoužkovým dnem Z, jsme stěhovali do tří do rána miliony krámů z našeho bytu. Přistavili jsme si auto na chodník, aby to bylo blíž. Jenže jsme zapoměli přeparkovat a nechali jsme zaplé blinkry. Tak co se ráno nestalo? Nešlo nastartovat. Takže moje spolubydlící, která měla tím autem jet na zkoušku volala mojemu klukovi, že neví co má dělat. Tak ten to pěkně pořešil, auto bylo odvezeno do servisu a byl klid.
No jo, ale pak tím autem jsme my dva jeli domů. A co se nestane 9 kilometrů za Brnem? Pichli jsme. A jak tak vyskládává moje druhá polovička nakopec narvané auto, vytáhne rezervu, zjistí, že klíč nikde. Takže není jak odšroubovat pneumatiku. Tak se volá majiteli auta, čili tatínkovi mojí spolubydlící. Po 20 minutách jednání tatínek spolubydlící zavolá technikovi a jedou nám na pomoc. Až vymění pneumatiku, tak pan technik najde onen hledaný klíč zapadnutý v jedné z mojich skříněk. To byl fakt den.
A v tomto duchu pokračujem. Stěhujeme se pěkně do nového privátu a jedna ze spolubydlících - slečna K - moc neprojevuje pomocnou iniciativu, takže se o to staráme defakto my 3. Když uklízím nový byt, spolubydlící - slečna M - mi vynadá, že po nás odvážela včera dlouho do noci hromadu věcí. Dneska jí ještě budu volat a budeme mít rozhovor po telefonu, protože jsem fakt nasraná. Jsem sice cholerik, ale tohle je nasrání největšího kalibru. Ve středu jsme stěhovali skříň z kuchyně a moje věci. Auto bylo plné. V pátek jsem jela stěhovat podruhé, neskutečně nevyspaná, protože první stěhování se odehrálo v ten super čtvrtek, kdy jsme pichli pneuatiku. Odstěhovali jsme můj a druhé spolubydlící - slečně V - nábytek a v autě už nebylo místo. Pak jela druhá spolubydlící - slečna K, která se moc neangažuje - se stěhovat a měla pobrat věci, co tam zbyly. Nabízela jsem další spolubydlící - již zmíněná slečna M, že s ní v pondělí pojedu a pomůžu jí a jejímu tatínkovi dostěhovat zbytek věcí. Odmítne s tím, že to zvládnou. A dneska, když uklízím se svým klukem, který se na to mohl vybodnout a ležet doma, náš byt, tak otevřu dveře a dostanu od slečny M vynadáno.
A to ani nezmiňuji, že nemám napsané ani jedno slovo do eseje do Kanady a že dneska je poslední den kdy to můžu odevzdat. Hej lidi, no řekněte, nekopli byste už někdy všechny a všechno?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gsis Gsis | Web | 1. července 2009 v 17:30 | Reagovat

Chapu te, kdyz se toho na cloveka tolik navali... Ackoliv ja nastesti nikdy nic takoveho poradne nezazila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy