POZOR! Nechci tu žádné reklamy, pokud neumíte číst, a přesto ji sem dáte, ihned mažu.
Jestli se vám chce, klidně můžete komentovat články. Asi mám auru, která psaní komentářů nepodporuje, ale věřte mi, že je ocením.

Bad mood...

31. května 2009 v 18:39 | StarScream |  Per aspera ad astra
V poslední době to stojí o pravdu za velké .... Mám blbou náladu a momentálně nesnáším asi 80 % lidí z mého okolí:D Ale to zase za nějakou hodinu přejde. Takže nedoporučuji číst dál...


Problém je, že nesnáším ženské kolektivy. Celou střední školu jsem se bavila hlavně s klukama, protože ti neřeší každou kravinu. Když potřebujete, tak vás umí podržet a takové ty řeči, že jenom žena rozumí ženě, opravdu nemusím. Stačí dva nebo tři inteligentní chlapi a je po problému.

Pak mě pěkně štve jedna zkouška, protože mi utekla přesně o jeden jediný bod. Co by se mu stalo, kdyby ho tam z vlastní iniciativy přidal? Nic. Já bych měla v isu o zelené políčko a 4 kredity navíc a hodně práce míň, stejně jako on. Protože na opravný termín je přihlášeno zase 40 lidí, takže bude krásně opravovat dalších 40 testů.

Nesnáším slovo dýl. Nevadí mi, když někdo říká tejden, hezký a podobně. Ať si každý mluví, jak mu pusa narostla, ale co nepochopím, je slovo dýl. A miluju, když mi moje spolužačka řekne, že mluvím pěkně trapně, když mluvím spisovně a neřeknu PŘIJDU DÝL. Nechodíme dýl! To vyjadřuje ČASOVOU DÉLKU, třeba, že jsem šel dva dny a že to bylo mega dlouho, ale nevyjadřuje to ZPOŽDĚNÍ!!! Z tohoto slova opravdu rostu a naprotest s kámoškou říkáme, že přijdem krátko. Ale to už je prý trapný, přestože se jedná o stejný princip. Jestli tak někdo mluvíte, omlouvám se, ale mě taky čas od času někdo řekne, že to jak mluvím, je teda pěkně trapný a že dýl je naprosto úžasný.

Nesnáším, když venku svítí slunce a já trčím doma a šprtám se. Prostě ať je zataženo, nebo mě už vážně hrábne. Zatracené zkouškové. Už aby byly prázdniny a všichni dali pokoj.

Holt, jak jsem říkala, mám fakt mega blbou náladu. Musím dopřekládat knížku a napsat esej. Knížka je úkol dnešního dne nebo mě pan DOKTOR (nesmíte říkat profesor!!!!) příští týden vyhodí, jak mokrý papír.

Tak se mějte famfárova a choďte krátko;) Je to pěkně nahouby, když musíte čekat:P Čus bus!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barush Barush | Web | 31. května 2009 v 18:49 | Reagovat

V životě sem to slovní spojení choďte dýl neslyšela :) ale naprosto chápu váš protest kdyby mě to štvalo taky bych to tak udělala :)

2 pipi pipi | 1. června 2009 v 5:30 | Reagovat

jeee přijdu krátko, to je skoro jak přijdu kuřátko :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Najdise.cz - Horoskopy